У Василькові відкриють баскетбольну арену

зал 9
В рамках програми розвитку спорту у Василькові розпочато реалізацію заходів щодо поліпшення матеріально-технічної бази школи №9. Зокрема передбачається реконструкція спортивного залу, що дасть можливість проводити баскетбольні турніри загальнодержавного рівня. Заходи реалізують в рамках співпраці міської влади з представниками місцевого бізнесу та баскетбольним клубом «Хижаки».

Михайло Тітко

«Останнім часом у Василькові мало уваги приділялося баскетболу, тому ми відгукнулись на прохання міського голови Сергія Сабова допомогти підтримати розвиток спорту в нашому місті. Ми вирішили допомогти у реконструкції спортивного залу в дев’ятій школі, облаштувавши сучасну баскетбольну арену. Спортивна арена в ЗОШ №9 для цього найкраще підходить, цей зал по-своєму унікальний  - тут високі стелі та широкий спортивний майданчик. Ми плануємо встановити сучасні щити, відремонтувати підлогу та пофарбувати стіни, повністю буде замінено освітлення. Для того, щоб Васильків міг приймати матчі чемпіонату України, буде встановлено електронне табло. Також облаштуємо комфортні умови для глядачів, для їх зручності придбаємо пересувні трибуни», - зазначив керівник баскетбольного клубу «Хижаки» Михайло Тітко.  

Сергій Сабов

Сергій Сабов

«Після реконструкції планується відкриття секцій з баскетболу, ми хочемо сформувати дієздатну баскетбольну команду нашого міста. Тут будуть тренуватися спортсмени усіх вікових категорій, плануємо проводити турніри, запрошувати команди з інших міст. Я дуже радий з того, що підприємці та громадські організації реально допомагають розбудовувати соціальну інфраструктуру у Василькові. Я закликаю усіх, хто має можливість допомгти нашому місту, приєднуватися до нашої команди», –  розповів Васильківський міський голова Сергій Сабов.

Сподіваємося, що після появи у нашому місті сучасного баскетбольного комплексу, Васильків стане ще одним спортивним осередком Київщини.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz