У Василькові запрацювала електронна петиція

Зареєструвати або підтримати електронну петицію можна на сайті міської ради

Перша петиція у Василькові набирає голоси

На сайті Васильківської міської ради запровадили сервіс електронних петицій. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат міськради Сергій Свічинский. Відтепер кожен васильківець з доступом до мережі Інтернет може звернутися до міської влади з тими чи іншими питаннями.

Сергій Свічинський

Сергій Свічинський

“В серпні 2017 року я підготував проект рішення міської ради “про запровадження на офіційному сайті Васильківської міської ради механізму звернення громадян з електронними петиціями” та виніс його на сесію. Рада підтримала мій проект рішення, згідно якого протягом 2-х місяців система електронних петицій у Василькові повинна запрацювати. Нарешті система запрацювала. Наразі я зареєстрував першу електронну петицію в м.Василькові і прошу громаду підтримати її“,- повідомив Сергій Свічинский.

Перша електронна петиція у Василькові стосується встановлення вуличного освітлення по вулиці Івана Мазепи – для безпеки дітей по дорозі до школи.

1123

    Читайте також: Перша місцева ініціатива у Василькові

Для того, щоб петицію розглянули в міській раді і знайшли шлях для вирішення проблеми, необхідно протягом 90 днів зібрати 100 підписів. На момент публікації статті петицію підтримало 16 мешканців Василькова.

В міській раді, коментуючи запровадження нової ініціативи, зазначили, що сервіс електронних петицій запровадили на вимогу законодавства та міської стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz