У Василькові заявляють про несанкціоноване використання символіки партії «БПП–Солідарність»

бпп

Днями у Василькові була розміщена політична реклама на білбордах, яка містить ознаки політичного шахрайства: на рекламних конструкціях зображена депутат Київської обласної ради Лариса Хобта із використанням слоганів та логотипом партії «Солідарність».

Правозахисник Микола Неділько на своїй сторінці в мережі  фейсбук  заявив про те, що чинний депутат Київської обласної ради від Партії регіонів  ”перефарбовується”, щоб  знову залишитися у владі.

неділько_2

Микола Неділько

Микола Неділько

“Нічого особистого не маю проти Лариси Хобти, бо не скажу, що вона як депутат облради від Васильківщини щось погане зробила для останньої, але і хорошого також нічого – принаймні я про це не чув. Останній скандал за її участю у Васильківському районі – це те, що на користь її фірми Глевахівська селищна рада під головуванням голови ради Валерія Жеребцова виділила 2 га під забудову, в той час, коли молодим сім’ям та учасникам АТО по суті майже всім відмовляють. Ларису Хобту можна зрозуміти – у неї немає варіантів, і їй потрібно “петляти”, – коментує адвокат Микола Неділько.

«Жодних узгоджень на це не давав ані обласний, ані місцевий штаб. Це – політичне шахрайство», – заявила юрист партії “Солідарність БПП” у Василькові Оксана Перінська.

Оксана Перінська

Оксана Перінська

“Нам відомо, що депутат обласної ради Лариса Хобта  фігурує у низці журналістських розслідувань, у тому числі як забудовник. Ми радимо маловідомим “політичним діячам” з сумнівною репутацією починати свій шлях зі створення свого власного політичного бренду, а не з ганебної крадіжки чужого”, – наголосила Оксана Перінська.

“Блок Петра Порошенка попереджає громаду Василькова, що бренд політичної партії можуть використати з метою досягнення сумнівних політичних цілей, і наголошує, що не має до цих цілей жодного відношення”, – заявляють у Васильківському міському осередку партії Блока Петра Порошенко «Солідарність».


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz