У Василькові з’явиться безкоштовний Wi-Fi

wi_fi_free_zone17 червня Васильківський міський голова Сергій Сабов провів  зустріч з представниками Васильківських  інтернет-провайдерів  та місцевого кабельного телебачення.

Учасники зустрічі обговорили  питання співпраці Васильківської міської влади з телекомунікаційними компаніями щодо реалізації міської програми  ”Безпечне місто”.

Читайте:  Міська програма “Безпечне місто”  

В рамках зустрічі було обговорено можливість  створення у Василькові безкоштовних зон Wi-Fi зв’язку та участі телекомунікаційних компаній у соціальних проектах міської ради.
 

Васильківський міський голова Сергій Сабов

Васильківський міський голова Сергій Сабов

Загальна сума перерахувань до міського бюджету на рік від інтернет-компаній може скласти 500 тисяч гривень на рік. Чому досі ці гроші не працювали на громаду міста  стане відомо після проведення комплексної перевірки діяльності комунального підприємства “Васильківкомунікація сервіс” , яке було створено міською радою саме для розвитку телекомунікаційної мережі, але до цього часу жодних кроків у цьому напрямку зроблено не було. Ми все детально вивчимо та проаналізуємо,потім будемо приймати відповідні рішення”, - наголосив міський голова Сергій Сабов.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz