У Василькові з’явився осередок партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Голова Васильківського міського осередку партії "БПП "Солідарність" Михайло Тітко

Голова Васильківського міського осередку партії “БПП “Солідарність” Михайло Тітко

У червні 2015  року відбулись установчі збори Васильківської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Учасники зборів ухвалили рішення про створення структурного утворення партії – Васильківського міського осередку Київської обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Шляхом відкритого голосування учасники установчих зборів підтримали кандидатуру на посаду голови новоствореної організації Михайла Олександровича Тітка. Також було створено Раду міської організації, до якої увійшли місцеві громадські та політичні діячі, а також активісти партії.

Учасники установчих зборів Васильківського осередку партії "БПП "Солідарність"

Учасники установчих зборів Васильківського осередку партії “БПП “Солідарність”

 

Голова Васильківської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Михайло Тітко подякував присутнім за підготовку та проведення зборів і розповів про мету, завдання та напрямки подальшої роботи партії. Політик нагадав, що залучаючи до організації нових членів, слід керуватись виключно демократичними цінностями.

Михайло Тітко

Михайло Тітко

«Ми не ставимо собі за мету штучно збільшувати кількість членів партії, а прагнемо організувати навколо себе команду однодумців, яка здатна якісно працювати на розвиток Василькова і всієї Київщини. Після набрання чинності нового виборчого законодавства наша політична партія відповідно до нього прийме рішення щодо кандидатури на посаду Васильківського міського голови. Це відбудеться прозоро, із запрошенням журналістів і громадськості. На сьогоднішній день партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» може висувати будь-яку людину кандидатом на посаду міського голови, у тому числі й безпартійну. Звісно, для нас принципово, щоб це була особистість, якій довіряють мешканці Василькова, яка має авторитет серед жителів міста», – розповів Михайло Тітко.

Він також анонсував створення проектів з розвитку та зміцнення партнерських зв’язків з місцевими громадськими організаціями, наголосивши на необхідності залучення до цього процесу громадських діячів, які ознайомлені з ситуацією у Василькові та знають проблеми мешканців міста.

У партії планують працювати у напрямку грантової підтримки соціальних проектів громадських організацій та підвищення професійності громадських активістів. На думку Михайла Тітка, такий напрямок роботи буде найкращим шляхом євроінтеграції, оскільки співпраця з активними громадськими діячами не тільки стане корисною для міста, але також дозволить підвищити ефективність процесу з розбудови громадянського суспільства у Василькові.

Виступаючи перед присутніми, адвокат та партійний діяч Оксана Перінська зазначила, що партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» візьме активну участь у виборах до місцевих рад всіх рівнів. Вона закликала своїх однопартійців активізувати роботи з населенням та проінформувала присутніх про випадки використання брудних політичних технологій опонентами.

Оксана Перінська

Оксана Перінська

 «Виборчі перегони ще не розпочалися, але використання брудних технологій проти майбутніх опонентів вже стартували. Сьогодні є люди, котрі, не маючи жодного відношення до нашої партії, пропонують від нашого імені місця у виборчому списку, інші не соромляться використовувати партійну символіку у своїх рекламних акціях. Васильківська міська  організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» виступає за чесні вибори і пропонує майбутнім учасникам перегонів дотримуватися законодавства і моральних засад у своїх діях та агітації», – заявила Оксана Перінська.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz