В мерії поговорили про громадянське суспільство

mvk

Васильківська мерія

 Сьогодні в мерії Василькова обговорювали питання розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації міської політики. На нараді доповідали про позитивний досвід участі громадськості мікрорайону «масив» у благоустрої прилеглої до будинків території. Обговорювалися шляхи реалізації ініціативи мешканців щодо функціонування стоматологічного кабінету та створення опорного пункту міліції.

Учасники наради акцентували увагу на необхідності створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів громадян, розвитку форм самореалізації населення. «Необхідно ввести в практику роботи систематичні публічні громадські обговорення основних питань діяльності органів влади, виконавчого комітету, залучати мешканців міста до громадської активності, проводити серед населення інформаційні кампанії, формувати нетерпимість до проявів корупції, переваг правової поведінки у сферах суспільного життя» – зазначив Васильківський міський голова Володимир Сабадаш.

За підсумками наради надані доручення щодо підготовки проекту міської програми розвитку громадянського суспільства, впровадження форм демократії, розвитку громадських ініціатив, формування громадської культури та благодійництва.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz