В мерії вирішували проблеми дитячих садочків

Керівники дошкільних навчальних закладів Василькова

Керівники дошкільних навчальних закладів Василькова

Сьогодні, 18 лютого, в малому залі міського будинку культури Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів Василькова. В роботі наради взяли участь перший заступник міського голови Сергій Прунцев та начальник управління освіти Володимир Гаркавенко, начальник фінансового управління міськради Тамара Степаненко, а також керівники батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів міста.

Учасники наради обговорювали дуже болюче для мешканців міста питання забезпечення продуктами харчування дошкільних навчальних закладів: шукали конкретні шляхи вирішення проблеми із забезпеченням харчами та їх регулярним постачанням. Під час наради керівниками дошкільних навчальних закладів піднімалися ряд проблемних питань, зокрема щодо забезпечення належного бюджетного фінансування, а також часткового фінансування видатків на харчування дітей за рахунок батьків, можливості залучення спонсорських коштів. Також піднімалися питання благоустрою та поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Учасники наради слухають доповідь Володимира Гаркавенка

Учасники наради слухають доповідь Володимира Гаркавенка

Володимир Гаркавенко проінформував присутніх про перелік продуктів, якими будуть забезпеченні дитячі садочки уже завтра. Він наголосив, що до кінця місяця всі дошкільні навчальні заклади міста будуть забезпечені продуктами на мінімально-необхідному рівні. Керівником управління освіти було заявлено, що у подальшому постачання продуктів харчування буде здійснюватися завчасно, але через проблеми із державним фінансуванням це буде здійснюватися лише у тих обсягах, що відповідатимуть мінімальним потребам дітей та нормам чинного законодавства. Збільшувати раціон харчування дітей планується за рахунок спільного фінансування батьків та спонсорських коштів.

Перший заступник міського голови Сергій Прунцев

Перший заступник міського голови Сергій Прунцев

Виступаючи перед присутніми, С.Прунцев доповів про план заходів міської ради у 2014 році. Зокрема, щодо благоустрою територій, ремонту приміщень та матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, наголосивши, що зараз завершується процес виготовлення державних актів на постійне користування земельними ділянками територій дошкільних закладів.

Підводячи підсумки наради, міський голова Володимир Сабадаш зазначив, що станом на сьогодні кризову ситуацію із харчуванням дітей вирішено, всі дитячі садочки міста будуть забезпечені мінімально допустимим набором продуктів харчування. Він також пояснив, що проблеми у фінансуванні виникли через кризову економічну ситуацію в державі, все, що залежить від міської влади, було виконано, і навіть більше. Він запевнив присутніх, що зараз йде безперервна робота з пошуком спонсорів та меценатів, інших джерел позабюджетного фінансування.

Васильківський міський голова Володимир Сабадаш

Васильківський міський голова Володимир Сабадаш

Крім того, міський голова зазначив, що на наступний навчальний рік продукти харчування будуть заготовлюватися завчасно та у повному обсязі на рік, задля цього проведено перемовини із сільгоспвиробниками району.

Також з метою унеможливлення виникнення кризових ситуацій у сфері дошкільного виховання дітей, у майбутньому міський голова прийняв рішення проводити зустрічі з керівництвом дитячих садочків міста щомісячно.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz