Міська програма “Безпечне місто”

У Василькові розпочато реалізацію проекту із впровадження нової комплексної технічної системи, яка покликана оптимізувати роботу міліції.

передбачається створення  Центрe оперативного реагування міліції

Передбачається створення Центру оперативного реагування міліції

Для забезпечення відеоспостереження та оперативного управління нарядами міліції, 25 жовтня ц.р. депутати міськради затвердили програму організації та ведення в експлуатацію автоматизованої системи відеоспостереження «Безпечне місто», яка застосовується в міжнародній практиці.

В рамках реалізації першого етапу робіт вулицями міста будуть розміщені камери відеоспостереження. Інформація з цих камер буде надходити до чергової частини міського управлінь внутрішніх справ. Програмою передбачається створення принципово нового підрозділу – Центру оперативного реагування міліції, який буде акумулювати у собі всю інформацію, що надходить з камер і від мобільних нарядів.

Відеокамери обертатимуться  на 270 градусів. Технічні параметри дозволять при наближенні на об’єкт зафіксувати на відстані навіть номери автомобілів, що рухаються. Відеосигнал надходитиме  на пульт чергового у кольоровому зображенні. В черговій частині буде встановлено монітор у 42 дюйми. Вся інформація зберігатиметься на сервері.

kamera3

Вулицями міста будуть розміщені камери відеоспостереження

На разі це лише початок реалізації проекту з оснащення міста системою відеоспостереження. Реалізація програми «Безпечне місто» розрахована до 2015 року. У 2014-му планується по місту встановити «тривожну кнопку». За допомогою цього приладу житель, який помітив порушення, може швидко викликати наряд міліції. Кнопки будуть встановлені у зоні огляду камер спостереження.

Усе це в комплексі підвищить ефективність роботи нарядів міліції та сприятиме припиненню правопорушень і затриманню злочинців по «гарячих слідах».


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz