Васильків прийняв бюджет на 2014 рік

Бюджетом 2014 року передбачаються ресурси  для муніципального розвитку

Бюджетом 2014 року передбачаються ресурси для муніципального розвитку

Васильківська міська рада на позачерговому засіданні у четвер, 23 січня, затвердила бюджет міста на 2014 рік, який склав 127 млн. 391,3 тис. грн. За таке рішення присутні на сесії депутати проголосували одностайно.

Одна з найголовніших відмінностей бюджету цього року від попереднього – зростання пенсій і зарплат бюджетникам. Так, підвищення зарплат планується провести в два етапи: з першого червня і першого жовтня. Передбачається, що пенсія зросте на 7%, а зарплати в бюджетній сфері зростуть майже на 20%. Наприклад, мінімальна пенсія після підвищення досягне 1014 гривень, а зарплата, скажімо, молодшої медсестри, з 1240 гривень зросте на 120 гривень.

Ще один соціальний аспект – комунальне господарство. Бюджетом розвитку на модернізацію міської інфраструктури планується витратити понад 5 млн. грн. Гроші витратять на капітальний ремонт доріг та тротуарів, житлового фонду, модернізацію інженерної інфраструктури та вуличного освітлення, тощо.

Крім того, з державного бюджету передбачається фінансування на погашення заборгованості перед населенням з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню.

Основним джерелом фінансування міського бюджету, на яке припадає понад 85% його доходів, є податок на доходи фізичних осіб, за рахунок якого у 2014 році планують наповнити бюджет на 46 млн. 254,9 тис.грн. Решту доходів складає плата за землю (5 млн. 216.5 тис.грн.) та місцеві податки і збори (9 млн. 444.2 тис.грн.) Всього у 2014 році планується наповнити міську казну на 61 млн. 335,3 тис. грн. Ще 49 млн. 475 тис. грн. становитимуть субвенції державного бюджету.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz