Васильків в центрі уваги українських ЗМІ

dity skrНа цьому тижні місто Васильків опинилося в центрі уваги центральних та регіонах ЗМІ. Причиною такої присікпливої уваги журналістів стала ініціатива міської громади щодо збору коштів на підтримку наших військових, що беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

Зокрема преса висвітлювала благодійний концерт “Герої нашого міста” та виставку-продаж дитячих картин, що відбулися  на центральній площі Василькова 26 липня.

Газета “Київська правда” 28 липня опбулікувала матеріал під заголовком “Под Киевом талантливые дети собирали деньги на поддержку сил АТО”, де розповідають, що Васильківський міський голова Сергій Сабов і його заступник Вікторія Дядюсь наголосили, що на зібрані кошти буде закуплено захисне спорядження та спеціальні прилади.

pid-kievom-talanoviti-diti-zbirali-koshti-na-pidtrimku-sil-ato-fotoreportaj-29854-1Інтернет портал “Новости Украины” у матеріалі “Під Києвом талановиті діти  збирали кошти на підтримку сил АТО”  розмістив змістовний фоторепортаж з цієї події, а також зазначив,  що “жителів Василькова своєю майстерністю радували вихованці Народного хореографічного колективу «Веселка» під керівництвом педагогів Євгенії Монарх та Юлії Кучеренко, а також учасники місцевих аматорських вокальних колективів та солісти-вокалісти”.

rybkaІнформаційний аналітичний ресурс “Вся Власть” у статті зі схожим заголовком  ”В Киевской области дети собирали средства на поддержку сил АТО“, зазначає: “Нарисованной Золотой Рыбке дети загадали желание, чтобы защитники Украины возвращались домой живыми и здоровыми. А для самых маленьких жителей города организаторы праздника устроили веселые развлечения и конкурс детского рисунка”.

Освітній портал “ПедПреса”  у статті “Діти збирали кошти на підтримку сил АТО” від 29 липня розповів, що  вихованці «Веселки» передали бійцям, які перебувають у зоні АТО, власні картини, намальовані в рамках акції «Лист солдатові». Небайдужі васильківці мали змогу долучитися до збору коштів, кинувши посильну суму в скриньки, встановлені на центральній площі міста.

Схожі матеріали та багато фоторгафій оприлюдив   сайт 44.ua у статті “Под Киевом дети собирали деньги в помощь землякам-участникам АТО

Не оминула свою увагою Васильків і офіційне видання  Верховної Ради України газета  ”Голос України”, яка теж розповіла своїм читачам про те, що “Діти збирали кошти на підтримку сил АТО“.

Під заголовком  ”Під Києвом талановиті діти збирали гроші на підтримку сил АТО” опбілкував статтю про Васильків офіційний інтернет портал Уряду України.

Організатори проекту “Герої нашого міста” міський голова Сергій Сабов та його заступник Вікторія Дядюсь продовжують проводити благодійні заходи в місті, зокрема 3 серпня  у неділю відбудеться благодійна виставка-продаж картин юних художників Василькова.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz