ВасильківАртФест 2013

26072013282

Мешканці Василькова відвідали фестиваль

27 липня 2013 року у Василькові пройшов фестиваль художнього та образотворчого мистецтва “ВасільківАртФест2013″ з ініціативи громадських організацій мистецька спіка “ЛІВ” і “Взаємодія” Свій до свого по своє” за підтримки міського голови Володимира Сабадаша. У рамках фестивалю були представлені роботи художників з Кагарлика та Василькова.

Фестиваль розпочався о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Митці підготували для відвідувачів картини в стилі імпресіонізму, реалізму і абстракціонізму, а також сучасні скульптури.

Денис Хижавський проводить майстер-клас

Денис Хижавський проводить майстер-клас

О 15.00 розпочався майстер-клас від художньої майстерні Хижавських. Глядачі мали можливість спостерігати процес народження картини від білого полотна до завершеного шедевра. “Ми творимо в класичному стилі – малюємо з любов’ю, – так охарактеризували стиль своїх робіт подружня пара Хижавських. – Для нас живопис – це більше,ніж майстерність зображувати образи. Пронизуючі всі наші інструменти та фарби, любов до прекрасного наповнює картини собою. Через наші роботи ми виражаємо захоплення від краси природи, людей та духовного світу“. За 3 години вони, демонструючи свою майстерність, намалювали дві чудові картини, а також відповіли назапитання допитливих глядачів.

Художники Людмила та Денис Хижавські

Художники Людмила та Денис Хижавські

Бажаючим навчитися малювати картини Денис Хижавський порадив взяти один-два уроки азів малювання у професіонала, а потім самостійно братися за пленер (малювання з натури під відкритим небом), де новачок отримає масу натхнення і практику в малюванні навколишнього світу.

Пік відвідуваності припав на вечірній час. Люди з цікавістю підходили і розглядали картини, задавали художникам свої питання. В цілому фестиваль відвідало понад 500 осіб. Цей фестиваль почав ряд мистецьких заходів, що проводитимуться у Василькові. Такі заходи необхідні для міста, щоб у кожного його жителя була можливість доторкнутися до прекрасного.

Учасники майстер-класу художньої майстерні Хижавських поділилися своїми враженнями про фестиваль: “Ми вже рік живемо у Василькові, і за цей рік це найкраще подія, яка сталася в місті! Дуже хочеться, щоб тут щось подібне постійно проводилося. Виставки, концерти, фестивалі – цього місту не вистачає “.

Вікторія Фоміних


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz