Активісти вимагають звільнення начальника Васильківської міліції Анатолія Колбатова

Начальник Васильківського відділу міліції Анатолій Колбатов висувають

Начальник Васильківського відділу міліції Анатолій Колбатов

16 січня у місті Василькові відбулась зустріч активу міста та району з керівником обласної міліції Вадимом Трояном.  Під час емоційних виступів громадські активісти, депутати місцевих рад та прості громадяни висловлювати багато критики на адресу начальника Васильківського відділу міліції Анатолія Колбатова, вимагаючи його звільнення.

Зокрема Анатолію Колбатову висловлювали претензії щодо “кришування” незаконної вуличної торгівлі, грального бізнесу та бездіяльність у розслідуванні карних справ. Принципову позицію стосовно А. Колбатова зайняли депутати Васильківської міської ради, які направили начальнику міліції колективне звернення, у якому просили відсторонити Колбатова від займаної посади через те, що він під час мирних акцій протесту у 2014 році виконував політичні замовлення, переслідував громадських активістів, та до цього часу не завершив розслідування резонансних справ.

Вадим Троян

Вадим Троян

Васильківський міський голова Сергій Сабов зазначив, що він неодноразово звертався до обласного керівництва з проханням втрутитись у ситуацію та вирішити питання щодо невідповідності займаній посаді начальника райвідділу Анатолія Колбатова, але до цього часу рішення не приймалося. Він висловив сподівання, що новий керівник обласної міліції Вадим Троян прийме рішення в інтересах громади міста та району.
Виступаючи у Василькові перед учасниками зустрічі, Вадим Троян пообіцяв прийняти виважене рішення, назвавши Васильків та Васильківський район найбільш проблематичним регіоном у Київській області.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz