Васильківці року – Дмитро Разумков і Яна Шамаєва/JERRY HAEL

Яна Шамаєва та Дмитро Разумков

Яна Шамаєва та Дмитро Разумков

Хоча 2019 рік лише розпочався, але для серед жителів міста Василькова є дві особистості, які стали відомими на всю Україну та світ. Це лідер партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков та співачка і зірка  YOUTUBЕ Яна Шамаєва, яка виступає під сценічним псевдонімом – JERRY HAEL.

Дмитро Олександрович Разумков  — голова політичної партії «Слуга народу», речник кандидата у президенти України Володимира Зеленського у президентській компанії 2019 року. Народився в місті Бердичів, на даний час проживає в місті Василькові. Дмитро Разумков очолив політичну партію «Слуга народу» після призначення її колишнього голови Івана Баканова 22 травня 2019 року заступником голови СБУ.

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

Дмитро публічно принципово говорить російською мовою: «Поки є у нас російська агресія, поки у нас є бажання російської держави захищати російськомовне населення, то під час ефірів я використовую виключно російську мову. Тому що я вважаю, що не треба приїздити на танках, приходити з кулеметами, автоматами та „зеленими чоловіками“ та захищати мене як російськомовне населення».

Він вважає, що питання мови не на часі, поки в країні триває війна.

9 червня на з’їзді політичної сили «Слуги народу», де була представлена перша сотня кандидатів у народні депутати, Дмитра Разумкова висунуто першим номером від цієї партії.

 

JERRY HAEL – Яна Шамаєва, Українська співачка, блогерка, яка набула шаленої популярності в мережі YOUTUBЕ та INTAGRAM, автор хіта – «Oхрана отмєна». Її перший  альбом займав перше місце в ITUNES та друге в GOOGLE.

 

Яна Шамаєва/JERRY HAEL

Яна Шамаєва/JERRY HAEL

Нова зірка сучасної вітчизняної музичної культури народилась та виросла в місті Василькові, закінчила Васильківську ЗОШ №7.

Яна займається музикою, з 3 до 15 років навчалася в музичній школі, потім — в Київському інституті музики імені Рейнгольда Глієра (відділення хорового диригування) та Національній музичній академії України імені Петра Чайковського. Батьки — приватні підприємці; мати також співає та публікує відео в мережі.

Яна Шамаєва/JERRY HAEL

Яна Шамаєва/JERRY HAEL

З 2012 року почала знімати відео, де переспівувала пісні відомих українських та закордонних виконавців: «Океан Ельзи», «The Hardkiss», «Twenty One Pilots», «Kodaline» та інших. Лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук неодноразово публікував у себе на сторінках у соціальних мережах її кавери на пісні «О.Е.».

Яна Шамаєва знімає і публікує різноманітні відеоролики, починаючи від розмовних відео та влогів до музичних каверів. На своєму каналі YOUTUBЕ на травень 2019 року мала понад 70 тисяч підписників і понад 3 млн переглядів.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz