Васильківцям обіцяють сніжну зиму до квітня

Так сьогодні виглядає вкритий снігом парк авганців

Так сьогодні виглядає вкритий снігом парк авганців

У Василькові, як і на більшості території України, випав сніг. До яких погодних примх слід готуватися цієї зими васильківцям, дізнавався наш кореспондент.

Частина європейських та американських синоптиків закликає Європу готуватися до найхолоднішої за останні сто років зими. Проте прогнози українських експертів  виявилися різними: одні погоджуються з європейськими синоптиками, інші  вважають такі висновки безпідставними.

Лякати людей тим, що ця зима буде більш суворою, ніж у попередні роки, немає жодних підстав, переконаний заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко. Тому що, за його словами, взагалі майже неможливо створити точний прогноз погоди на період більший, ніж десять днів. Зокрема, Український гідрометцентр дає прогнози погоди на період до десяти днів.

 Координатор програми щодо зміни клімату Національного екологічного центру України Марія Сторчило запевнила, що ця зима буде суворою не стільки в сенсі температури, скільки в сенсі опадів. «Очікується надзвичайна кількість опадів: снігів, дощів, а також сильні вітри. Але підстав очікувати дуже низьких температур та сильних морозів немає», – зазначила експерт.

Вулиця Фрунзе на мікрорайоні “Масив” вкрита снігом

 Найближчий за своїм прогнозом до думки іноземних метеорологів український народний синоптик Валерій Некрасов, який вибудовує власні прогнози погоди, спираючись на вивчення сонячної активності. До Нового року, за прогнозом Валерія Некрасова, весь сніг розтане, і свято, як і протягом кількох останніх років, ми зустрінемо із мокрим снігом та слабеньким морозом. “Загалом для васильківців  ця зима буде більш сніжна, ніж попередня, а також доволі довга. Так, 23 лютого буде сипати сніг, 8 березня зранку буде гарний морозець, тобто квіти дівчатам нестимуть в обгортках. А вже після 10 березня поступово почнемо рухатися до весни. Але все одно буде холодно. Тільки в третій декаді квітня прийде тепло, а 1 травня буде навіть спекотно”, – зазначив Некрасов.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz