Васильківська міськрада має розпуститись

Після відставки керівництва Васильківської міської ради, яке відбулося 25 лютого, представники громадських організацій міста закликають депутатів міської ради прийняти рішення про розпуск ради та призначення дострокових виборів депутатів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук написав голова громадської організації «Європейське суспільство» Богдан Корчинський.

Скріншот зі сторінки голови "Європейського суспільства" у соцмережі "фейсбук"

Скріншот зі сторінки голови “Європейського суспільства” у соцмережі “фейсбук”

У своєму зверненні громадський діяч зазначив: «На мою думку, якщо ж у Василькові відбудуться лише вибори мера, то існує загроза, що місто може зануритися у боротьбу між претендентами на крісло міського голови. В той же час, вибори депутатів міськради знизять градус протистояння та сприятимуть домовленостям місцевих політиків, пошуку компромісної фігури на посаду мера, а головне – зможуть задовольнити амбіції більшості місцевих політиків та громадських активістів».

   Читайте також: 

 У Василькові відбудуться дострокові вибори

На нашу думку,  занепокоєння Богдана Корчинського не безпідставні, адже вчорашня сесія міської ради супроводжувалася суперечками та протистояннями активістів місцевої самооборони та представників праворадикальних сил. Перші намагалися не допустити до участі у роботі сесії міської ради так званих “васильківських терористів”.

Протистояння активістів у Василькові перед початком позачергової сесії Васильківської міськрди

Протистояння активістів у Василькові перед початком позачергової сесії Васильківської міськрди

Нагадаємо, що вчора, на позачерговій сесії Васильківської міської ради депутати підтримали відставку міського голови В.І.Сабадаша та секретаря ради міськради О.С.Скибу, обрали в.о. секретаря ради В.М.Сіранчука та звернулися до Верховної Ради України з вимогою призначити дострокові вибори Васильківського міського голови та депутатів Васильківської міської ради на 25 травня 2014 року.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz