Васильківська поліклініка запровадила електронну чергу пацієнта

el-reestr

29 листопада 2018 року в приміщення Васильківської міської поліклініки  відбулось  відкриття інноваційної реєстратури та запроваджено електрону чергу пацієнта. Крім того, в рамках реформи сфери охорони здоров’я в  приміщенні поліклініки після капітального ремонту  та переоснащення були відкриті  нові кабінети лікарів.

Електронна реєстратура – це система організаційних та технічних засобів для забезпечення покращення якості надання медичних послуг в частині планування прийому та без чергового відвідування пацієнтом міської поліклініки, що знаходиться в місті Василькові по вулиці Декабристів, 87.

За інформацією адміністрації  комунальної установи “Васильківська ЦРЛ” за останні  місяці в рамках заходів з провадження електронної черги було  проведено ремонт 7 кабінетів крила 3-го поверху та коридору з повною заміною меблів і сантехніки у кабінетах,  відремонтовано 4 санітарних кімнат  з повною заміною комунікацій, сантехніки, покриття стін та підлоги. Для того, щоб забезпечити швидким доступом до інтернету лікарів та пацієнтів було прокладено  сучасні телекомунікаційні мережі по всім поверхам поліклініки.

З 30 листопада сервісом електронна черга зможуть скористатися пацієнти міської поліклініки з міста Василькова та сіл та селищ Васильківського району.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz