Великий баскетбол у Василькові

10891767_860086567356657_1873254902632186235_n
27 грудня в спортивному залі Васильківської ЗОШ №9 пройшов масштабний турнір з баскетболу серед чоловіків. В рамках кубку Української Енергетичної Компанії «ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» у Васильків завітали найкращі чоловічі команди міста Києва та Київської області.

В турніри брали участь спортсмени різних вікових категорій. Після урочистого відкриття турніру першими на майданчик вийшли дитячі та молодіжні команди з міст Житомир, Біла Церква, Боярка та Київ, які порадували глядачів видовищною грою.

Учасники турніру "ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ"

Учасники баскетбольного турніру “ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ”

В основному турнірі змагалися чотири команди: БК «Хижаки» з міста Василькова та три команди з Києва – «Дим», «Бродяги» та «Ведмеді».

Змагання за звання переможця турніру були дуже захоплюючими: глядачі стали свідками видовищних слемданків, влучних кидків з трьохочкової зони, а також злагодженої та результативної командної гри.

Басктбольний клуб "Хижаки" з міста Василькова

Баскетбольний клуб “Хижаки” з міста Василькова

Переможцями кубку УЕК «ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» стали баскетболісти з команди БК «Дим», які у фіналі перемогли БК «Хижаки», третє місце вибороли БК «Ведмеді», а четверте – БК «Бродяги».

Сергій Сабов

Сергій Сабов

«Найперше хотів би подякувати Українській Енергетичній Компанії та її керівнику Михайлу Тітко за те, що організував у нашому місті це свято баскетболу. Це вперше в своїй історії Васильків приймає спортивний турнір з баскетболу такого рівня. На жаль сьогодні в нашому місті басктбол не на вискому рівні. Але ми робимо усе для того, щоб виправити цю ситуацію. Цей турнір – початок по реалізації комплексу заходів щодо впровадження діючої системи формування традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення васильківців до активних занять баскетболом», – зазначив Васильківський міський голова Сергій Сабов.

Кореспондент газети «Європейське суспільство» поспілкувався з організатором кубку УЕК «ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» Михайлом Тітко та поставив йому кілька питань.

Михайло, ваша «Українська Енергетична Компанія» виступила організатором турніру, розкажіть, як з’явилася ідея провести бескетбольний турнір «ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ» у Василькові?

Михайло Тітко

Я народився та виріс у Василькові, тут живе моя родина та друзі. Ще в 90-х роках, навчаючись в школі ,я захопився грою в баскетбол, і саме тоді і виникла ця ідея. І я дуже радий, що сьогодні через стільки часу я нарешті реалізував свою давню мрію, на баскетбольний майданчик нашого міста вийшли справжні майстри цієї видовищної гри. Цей турнір ми провели для того, щоб дати поштовх для розвитку баскетболу у Василькові. Я пам’ятаю 1996 рік, коли я закінчував Васильківську ЗОШ №3, в місті проводилися турніри та змагання між школами, потім з найкращих гравців формували збірну команду міста, яка брала участь в обласних змаганнях, тоді турніри проходили за великої кількості глядачів, сьогодні, нажаль, цього не має. Матеріально-технічна база майже відсутня, немає тренерів та достойної організації змагань. До цього часу в місті не було жодного залу, який би міг приймати змагання такого рівня. Саме тому до турніру ми підготували зал 9-ї школі, замінили щити та покращили освітлення, придбали електронне табло. Влітку ми плануємо провести реконструкцію цього спортивного залу, буде замінено підлогу, пофарбуємо стіни, придбаємо пересувні трибуни для глядачів. Після ремонтних робіт це буде сучасна баскетбольна арена, яка зможе приймати змагання найвищого рівня.

Коли плануєте провести наступний турнір у Василькові?

Наступний турнір пройде влітку, після того, як завершимо ремонт в спортивному залі ЗОШ №9, а до цього часу спільно з міською владою працюватимемо над реалізацією заходів щодо підтримками та розвитку баскетболу у Василькові.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz