46-та сесія Васильківської міської ради

Учасники пленарного засідання міськради

Учасники пленарного засідання міськради

Сьогодні в малому залі міського будинку культури відбулася 46-та сесія Васильківської міської ради 6-го скликання. В роботі сесії взяли участь Васильківський міжрайонний прокурор Ян Стрелюк та начальник Васильківського управління міліції Анатолій Колбатов. Учасники засідання затвердили звіт про виконання бюджету Василькова за 9 місяців поточного року, а також розглянули ряд бюджетних питань стосовно оплати праці працівників бюджетних установ.
Депутати також розглянули 59 питань, що стосувалися оренди приміщень та затвердження експертної оцінки про вартість комунального майна. Під час розгляду земельних питань було розглянуто 139 звернень. Більшість із розглянутих питань була вирішена  позитивно.
Також депутатами було затверджено план роботи міської ради на перше півріччя 2014 року, надано дозвіл КП «Васильківтепломережа» на отримання кредиту у сумі 300 000 грн. Під завершення пленарного засідання міська рада заслухала звіт голови постійної комісії міської ради з питань культури, молоді, спорту, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства Тетяни Омельченко.
Крім того, було прийнято рішення про проведення конкурсу з присвоєння назви скверу з пам’ятником воїнам-інтернаціоналістам між вулицями Шевченка і Грушевського.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz