Вікторію Дядюсь обрано заступником Васильківського міського голови

Вікторія Дядюсь

Вікторія Миколаївна Дядюсь

23 липня 2014 року на позачерговій сесії Васильківської міської ради Дядюсь Вікторію Миколаївну було обрано на посаду заступника Васильківського міського голови.

На посаді заступника мера Василькова  вона буде опікуватися гуманітарним блоком питань.

Дядюсь Вікторія Миколаївна народилася та виросла у Василькові, заміжня, в шлюбі понад 23 роки, чоловік працює менеджером в компанії ДП «КАПАРОЛ УКРАИНА», разом виховують доньку 17-ти років.

Вікторія Дядюсь має дві вищі освіти: економічну і гуманітарну. Після закінчення інституту працювала на Васильківському заводі “”Електропобутприлад», потім у Центрі дитячої та юнацької творчості міста Василькова. Останні 10 років працює на керівних посадах в мережі дитячих розважальних комплексів «Ігроленд». До обрання на посаду заступника міського голови займала посаду директора департаменту маркетингу всеукраїнської мережі «Ігроленд».

До обрання на посаду Вікторія Миколаївна реалізувала у Василькові ряд соціальних ініціатив.

Читайте: Подарунок молодим сім’ям Василькова

Так за її ініціативи у період з 27 червня по 15 липня 2014 року було реалізовано соціальний проект для молодих сімей Василькова, в рамках якого кожен вихованець Васильківського дошкільного навчального закладу зміг безкоштовно відвідати атракціон «Лабіринт», завітавши до одного з розважальних центрів «Ігроленд» міста Києва.

ЧитайтеУ Василькові запрошують на розваги для дітей

Крім того, на даний час кожної неділі у Васильківському центральному парку (ім. воїнів-інтернаціоналістів) провадяться безкоштовні розваги для дітей.

Редакція газети “Європейське суспільство” домовилася з Вікторією Миколаївною про інтерв’ю, яке за її бажанням буде проведено після того, як будуть вирішенні усі формальності щодо її призначення на посаду заступника Васильківського міського голови.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz