Володимир Грушка директор “Тепломережі”

Відомості про керівника КП "Васильківтепломережа"

Відомості про керівника КП “Васильківтепломережа”

07 серпня 2015 року державний реєстратор у місті Василькові вніс відомості про Володимира Грушку, як керівника  КП “Васильківтепломережа”. Згідно з електронного реєстру Володимир Миколайович значиться керівником підприємства з 09.06.2015 року, оскільки саме з цього часу з Грушкою В.М. було укладено трудовий контракт.

Державний реєстратор вже вдруге вносить відомості про Володимира Грушку, як про керівника підприємства, але через корупцію та дії колишнього директора Валерія Бріка протиправно було скасовано ці відомості  та відновлено старі данні,  згідно яких В.І. Брік здійснив спробу перехопити оперативне  управління підприємством.

Читайте:  Протиправний статут КП «Васильківтепломережа»

Володимир Грушка

Володимир Грушка

“На минулому тижні Валерій Брік користуючись недійсними відомостями про керівника підприємства здійснив спробу перехопити  оперативне управління підприємством, зокрема він видав незаконний наказ  яким скасував довіреність видану юристу підприємства Ларисі Кошубі щодо представництва у судах. Також він спробував скасувати печатку підприємства та накази виданні мною у якості  керівника. З цього приводу я написав доповідну міському голові, і як мене повідомили у юридичному відділі вже написані заяви про злочин до міліції та прокуратури стосовно протиправних дій Бріка В.І.”,- розповідає директор КП “Васильківтепломережа” В.М.Грушка.

Читайте:На міського голову скоєно напад працівниками КП «Васильківтепломережа»

Через кілька місяців розпочнеться опалювальний сезон, а  дестабілізація роботи комунального підприємства з боку колишнього керівника йде в розріз з інтересами територіальної громади. Тому сподіваємось, що правоохоронні органи нарешті звернуть увагу на ситуацію, що відбувається з КП “Васильківтепломережа”.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz