Вулицю Декабристів у напрямку Києва розширять

Вулиця Декабристів зранку: васильківці вимушені стояти в заторі, щоб виїхати з міста

Вулиця Декабристів зранку: васильківці вимушені стояти в заторі, щоб виїхати з міста

Васильків є містом – супутником Києва, тому щодня тисячі наших земляків вирушають до столиці навчатися та працювати. Подорожуючи громадським або власним транспортом, всі ми проїжджаємо вулицею Декабристів – головною дорогою міста у напрямку Києва. З відкриттям київської станції метро «Теремки», час, який проводять люди, подорожуючи з Василькова до столиці, значно скоротився, тепер він складає всього 20-25 хвилин. Але, на жаль, так швидко до Києва можна доїхати не завжди.

Справа в тому, що з 8 по 9 годину ранку, коли рух автотранспорту по вулиці Декабристів найінтенсивніший, на виїзді з Василькова утворюються постійні затори. Розпочинаються проблеми в районі лікарні – там дорога звужується, і до самого виїзду з міста для транспорту доступна лише одна полоса. Ця обставина значно ускладнює життя тим васильківцям, які змушені кожного ранку вирушати у справах до Києва.

Тож редакція газети «Європейське суспільство» вирішила з’ясувати: хто з васильківських кандидатів у депутати взагалі бачить незручності виїзду до столиці в «годину пік» та має намір вирішити цю проблему. Проаналізувавши програми кандидатів та політичних партій, нам вдалося знайти таких політиків: Михайло Тітко та Андрій Лада, кандидати в депутати обласної ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка», балотуючись по округу №7, в своїй виборчій програмі обіцяють васильківцям, що у разі обрання їх до обласної ради, реалізація проекту по розширенню вулиці Декабристів буде одним із основних пріоритетів.

Андрій Лада

Андрій Лада

«Сьогодні всі, хто зранку подорожує транспортом з Василькова до Києва, змушенні витрачати багато часу, щоб виїхати з міста. З огляду на те, що вулиця Декабристів у Василькові є дорогою обласного значення, я, як кандидат в депутати обласної ради, вважаю за необхідне включити реалізацію цього проекту до виборчої програми Київської обласної організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка», адже розвиток інфраструктури міста Василькова віднесено до повноважень у тому числі і обласної ради. Крім того, самотужки бюджету Василькова цей проект у стислі терміни не реалізувати, тож якщо Київська область профінансує цей проект – це буде найкращим варіантом для нашого міста. Я ж буду наполегливо працювати над тим, щоб у обласній раді знайшлися голоси для підтримки проекту по розширенню вулиці Декабристів», – зазначив кандидат в депутати обласної ради Андрій Лада.

Михайло Тітко

Михайло Тітко

«Є декілька доріг у Василькові, наприклад, Декабристів та Петровського, які віднесені до доріг обласного значення. Тож одні з перших моїх депутатських звернень будуть стосуватися ремонту всіх вулиць обласного підпорядкування у Василькові. Досить довгий час наше місто оминали обласні кошти та програми, особливо це стосувалося ремонту існуючих та будівництва нових доріг. Це відбувалося через те, що від Василькова у обласній раді не було гідного представника, а також через постійні конфлікти міських голів з керівництвом області. Зараз є можливість змінити ситуацію на краще. Тож я йду в обласну раду, в тому числі й для того, щоб як можна більше ресурсів Київської області використовувалося для розвитку інфраструктури міста Василькова», – заявив кандидат в депутати обласної ради Михайло Тітко.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz