Хто буде секретарем міської ради?

vopros3

4 листопада відбулася установча сесія Васильківської міської ради сьомого скликання, під час якої новообраний міський голова Володимир Сабадаш та 34 депутата міської ради приступили до виконання обов’язків. Наступну чергову сесію міської ради призначено на 17 листопада 2015 року.  На майбутній сесії новообрана міська рада має затвердити регламент своєї роботи, обрати секретаря ради та сформувати склад постійних комісій.

На нараді, що відбулася у міського голови 6 листопада, робоча група депутатів визначилася з попереднім переліком комісій та квотами політичних партій на посаду голів комісій. Депутатам запропоновано вивчити перелік комісії та подати свої кандидати до їх складу. Крім того, міський голова Володимир Сабадаш попросив визначитися депутатів із своїми пропозиціями щодо кандидатури секретаря міської ради.

Більш складною виглядає ситуація з обранням секретаря міської ради. На сьогоднішній день про своє бажання працювати на цій посаді заявили два депутати – Богдан Корчинський та Оксана Перінська, обоє представляють партію переможця – «Солідарність «Блок Петра Порошенка».

Втім, цих кандидатів пропонують різні суб’єкти: на сьогоднішній день Богдана Корчинського висуває більше 10 депутатів міської ради від різних політичних партій та більшість громадський організацій, що входять до складу громадської ради міста Василькова. Оксану Перінську пропонує партія «Солідарність «Блок Петра Порошенка», – про це вона повідомила депутатів, присутніх на робочій нараді. Проте, офіційної заяви партії щодо кандидата на даний час немає.

До 17 листопада ще є час, але вже стає очевидним, що вибори секретаря ради можуть бути першим серйозним випробуванням для міської ради нового скликання.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz