Хто йде в місцеві депутати?

vasyki

25 жовтня мешканці Василькова обиратимуть депутатів Київської обласної ради, Васильківського міського голову та депутатів міської ради. Всього місцева виборча комісія зареєструвала кандидатами у депутати Васильківської міської ради понад 400 осіб від 14 міських осередків політичних партій. Газета «Європейське суспільство» пропонує вашій увазі стислу інформацію про кандидатів в місцеві депутати в тому порядку, в якому партії будуть розташовані у виборчому бюлетені.


З урахуванням великої кількості прізвищ, які у більшості своїй не відомі васильківцям, ми ознайомимо наших читачів з лідером партійного списку, а також з особами, які, на думку редакції, найбільше за всіх заслуговують на увагу виборців.

Виборчий список міської організації ВО «Батьківщина» очолює Олександр Слончак. З ним у списку люди, яким він довіряє, і які вже не перший рік з партією Тимошенко. До нинішньої міської ради однопартійці Слончака не потрапили, тож цього разу в партії «Батьківщина» розраховують взяти реванш.

1
Найбільш скандальний та корумпований список у Радикальної партії Олега Ляшка, навіть висування першого номеру від цієї партії не обійшлося без скандалу. Список мав очолити герой Майдану, мешканець Василькова Юрій Пономаренко, але перед самими виборами у партії Олега Ляшка Юрія Пономаренка повідомили про те, що він вже партії не потрібен, а список очолить діючий депутат міської ради Тетяна Омельченко.

 

мосійчук

Поруч із нею до міської ради намагаються потрапити люди, яких у Василькові пов’язують з корупційними махінаціями та іншими скандалами. Серед них колишній директор КП «Васильківтепломережа» Валерій Брік, а також людина з кримінальним минулим Ігор Гаврилюк. Решта осіб – це родичі та близькі люди Ігоря Мосійчука та колишнього міського голови Сергія Іващенка, а також наближеногодо них адвоката Олександра Крикунова.

гаврилюк

Першим номером виборчого списку Народної Партії балотується підприємець Михайло Алексанян, у більшості своїй у списку партії підприємці: в основному це люди, які працюють з Михайлом Алексаняном та знають його особисто.
ар

У списках «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» юристи, правозахисники, економісти, господарники, громадські діячі – усі досвідченні фахівці. Саме так характеризує своїх колег кандидат у депутати та перший номер від партії адвокат Оксана Перінська. Серед інших відомих людей варто відмітити юриста Богдана Корчинського, правозахисника Миколу Неділька, економіста Олександра Романенка, підприємців Олександра Фадєєва та Олександра Феня.

333

«Опозиційний блок» на цих виборах представлений найменшою кількістю кандидатів, список очолює лідер партії Олег Мазепа, інші кандидати від цієї партії – наближені до нього люди.
zavdannya_okresleno_
«Сила людей» разом з ГО «Відсіч» – саме такий лозунг використовує перший номер списку Юрій Сергієнко, позиціонуючи партію перед виборцями. В списках відомі у Василькові персони: Сергій Бірюков, Олександр Бабарик, Анатолій Марущак, Владлен Сергієнко та Андрій Чвалюк.

сла_n

Список партії «Наш край» очолив діючий депутат міської ради Станіслав Пашкевич. Крім того, в списку його колега Володимир Гурєєв, а також підприємці Олександр Сокол, Олег Скорий та Володимир Синельник.

Untitled-1
«Українське об’єднання патріотів – Укроп» очолює підприємець Сергій Свінчинський, у списках в основному молодь та підприємці, – у більшості своїй маловідомі у Василькові люди.

639198_ya-5-rokv-deribaniv-zemlyu-_demotivators_to
Команду ВО «Свобода» у міську раду веде молодий лідер Юрій Коваленко, поруч з ним місцеві патріоти та активні учасники Майдану гідності Юрій Пономаренко, Володимир Коваленко, Іван Корчинський, Тарас Шевченко, Ігор Денисенко, учасники АТО Олександр Оніщенко та Олег Дяченко.

1111

«Єдність» – єдина партія у Василькові, яка не має лідера виборчого списку, адже Валерій Попович, у зв’язку з особливостями виборчого законодавства, був змушений зняти свою кандидатуру аби мати змогу змагатися за крісло мера Василькова. Проте, хоч і без Поповича, але список «Єдності» повністю представлений його людьми – Юрій Сусідько, Олег Кущинський та інші.

Лещенко

Людей у виборчому списку партії «Воля» пов’язують з місцевим підприємцем Миколою Щербаковим, який хоч і не очолив партійний список, але зберігає вплив на усі кадрові рішення в партії. У списку підприємці, громадські активісти, культурні діячі.

воля

Список «Народного руху України» представлений малим та середнім бізнесом, а також представниками танцювальних колективів. Веде партію на цих виборах колишній військовий, а нині підприємець Андрій Авраменко, який вже був депутатом міської ради 5-го скликання. Як політичний діяч Андрій Васильович в останній
рік запам’ятався своєю критикою спроби міської влади тимчасово обмежити торгівлю алкоголем у Василькові у нічний час.

Читайте: Боротьба з алкоголізмом: громада – «ЗА», підприємці – «ПРОТИ»

«Нові обличчя» у Васильківську міську раду очолює діючий Васильківський міський голова Сергій Сабов, у списку в більшості своїй люди, які останнім часом не були активно задіяні у суспільно-політичному житті міста.

_n
Список Ліберально-демократичної партії України очолює її лідер та за сумісництвом кандидат  на посаду міського голови Володимир Кукушкін. Сам новоспечений кандидат, як і решта з 22 кандидатів із списку, до нинішніх виборів участі у суспільно-політичному житті міста не брав. Тому, скоріш за все, Васильківські ліберал-демократи великої кількості мандатів на візьмуть.

кукушкін
Тож, шановні васильківці, закликаємо виборців  завітати на виборчу дільницю та завчасно ознайомитись з кандидатами в депутати від цих політичних партій по вашому округу.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz