Як громадскість контролюватиме владу?

Учасники круглого столу в Міністерстві Юстиції України

Учасники круглого столу  на тему: «Як громадскість контролюватиме органи влади?»

19 грудня в Міністерсві юстиції України відбувся круглий стіл на тему: «Як громадскість контролюватиме органи влади?», під час якого обговорили перпективи участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики в Україні.

Обговорювався проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 і від 3 листопада 2010 року № 996», який розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції для отримання пропозицій від громадян за таким посиланням:www.minjust.gov.ua/discuss

Йшлося також про проведення громадських експертиз діяльності органів виконавчої влади.

Pаступник Міністра юстиції України Ігор Бондарчук

Ігор Бондарчук

«Чим більше громадськість контролюватиме державні органи – тим вони працюватимуть ефективніше. Контроль громадськості за діями влади повинен здійснюватись постійно і дуже добре, що зараз з’явилось обопільне усвідомлення цього.  Для нас важливо налагодити механізм роботи громадського контролю суспільства за діями влади, щоб державні органи нарешті почали дієво працювати. Громадськість повинна надати конкретні пропозиції, які мають імплементуватись у відповідні положення», – зазначив  заступник Міністра юстиції України Ігор Бондарчук.

Заступник голови ГО "Європейське суспільство" Дмитро Денисов

Дмитро Денисов

 

«Ми запропонували Уряду  напрацювати норми, які б сприяли справжньому, а не фіктивному контролю громадськості за діями державних органів, щоб було враховано європейський досвід взамодії цих інституцій та встановлено механізми відповідальності за неврахування думки громадськості під час ухвалення тих чи інших рішень. Крім того, важливо використати той досвід який вже напрацювали громадські організації в Україні, зокрема щодо проедення громадських експертиз», - наголосив заступник голови ГО «Європейське суспільство» Дмитро Денисов.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz