Яким буде “Стугнянський парк” у Василькові

Генеральний план "Стугнянського парку"

Генеральний план “Стугнянського парку”

Найбільший за територією парку у Василькові облаштують на березі річки Стугна. На земельній ділянці площею понад 10 га з’явиться сучасна інфраструктура яка покликана задовольнити потреби у відпочинку усіх верств населення Василькова.

Загальна площа пішохідних доріжок чотирьох типів покриття становитиме 2,5 км. Крім того, в парку буде побудовано двоповерховий всесезонний адміністративний корпус площею 4000 кв.м., головний павільйон казок площею 2400 кв.м., комплекс прокату човнів, літній театр, пляж, водний ресторан, кафе, спортивний комплекс, центр розваг та багато іншого.

Хо Ші Мін

Хо Ші Мін

Наразі місцева влада шукає шляхи фінансування будівництва зони відпочинку, сьогодні йде мова про три шляхи фінансування проекту. Перший – за кошти місцевого бюджету, другий за кошти інвесторів та спонсорів. Третій несподіваний варіант запропонував посол Соціалістичної республіки В’єтнам Нгуєн Мінь Чі , котрий нещодавно відвідав Васильків з робочим візитом.

Пан Нгуєн запропонував громаді міста фінансування будівництва «Стугнянсьуого парку» коштами республіки В’єтнам, за умови якщо парк носитиме назву засновника республіки В’єтнам – Хо Ші Міна, який був культурним та державним лідером В’єтнаму 1940-1969 років.
Хо Ші Мін був поліглотом, володів французькою, англійською, китайською, італійською, російською, в’єтнамською та есперанто мовами.

Богдан Корчинський

Богдан Корчинський

Останню проблему яка стояла на заваді створенню «Стугнянського парку» вирішили у юридичному департаментів Васильківської міської ради. Мова йде про приватного орендаря більшої частини земельної ділянки паркової зони де планувалося будівнцтво приватних будинків, про це повідомив директор департаменту Богдан Корчинський, який зазначив, що рішення суду про розірвання договору оренди вже набуло чинності і паркову зону буде використано лише за цільовим призначення.

Отже жителям Василькова залишилося дочекатися робіт по будівництву найбільшої зони відпочинку Василькова. Коли це буде можливим читайте на сайті газети”Європейське суспільство”.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz