Якою буде нова школа у Василькові

попередній проект нової будівлі Васильківської ЗОШ №6

Попередній проект нової будівлі Васильківської ЗОШ №6

11 жовтня 2016 року в нашому місті стався обвал фасадної стіни школи №6. Внаслідок цього були пошкоджені всі три поверхи будівлі, разом із стіною обвалилися перекриття побутових приміщень та коридор. На щастя, жодна людина не постраждала. Зараз усі учні проходять навчання у інших навчальних закладах міста, а за фактом обвалу стіни у школі №6 поліція порушила кримінальну справу.

школа обвал

Васильківська школа №6 була побудована у 1965 році за типовим проектом та являла собою триповерхову цегляну будівлю. Однією з причин обвалення стіни могло стати порушення правил при будівництві, – про це заявив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей. Він зазначив, що несуча стіна була побудована лише в одну цеглу, і як вона протрималася стільки років – невідомо. Наразі причини інциденту з’ясовує поліція.

Але якими б не були причини того, що сталося, перед міською владою стоїть акутальное завдання – відновити діяльність школи №6. Всі учні на даний момент продовжують навчання в інших школах Василькова, куди їх доставляють на автобусах за рахунок місцевого бюджету, та це лише тимчасове вирішення питання.

За висновками спеціальної комісії встановлено, що аварійна будівля відновленню не підлягає, а тому єдиним виходом буде демонтаж старої та будівництво нової школи. За словами  віце-прем’єр-міністра  Геннадія Зубко, будівництво нової школи профінансують з резервного фонду державного бюджету. Разом з тим, на місцеву владу ляже обов’язок розробити проект та кошторисну документацію.

Володимир Сабадаш

Володимир Сабадаш

“На даний час ми взяли за основу проект будівництва нової школи у місті Бориспіль. Це зроблено для того, щоб міська рада та держава мали можливість запланувати необхідні кошти у бюджеті на 2017 рік. Це не остаточний варіант, розрахунки ще уточнюються. Однак за попередніми розрахунками на будівництво нової школи потрібно буде понад 150 млн. грн., це не враховуючи витрати на розробку проектної документації, підготовку земельної ділянки та підведення інженерно інфраструктури”, – прокоментував міський голова Володимир Сабадаш.

Відповідно до проекту, школа розрахована на 840 учнів або 33 класи. Загальна площа території школи – 26221,3 кв.м. Площа забудови – 3081,7 кв.м.  Передбачені майданчики для міні-футболу та гри в баскетбол, місце для вивчення правил дорожнього руху, чотири навчально-дослідні ділянки, п’ять зон відпочинку.

Наразі проект проходить відповідну експертизу, і якщо все буде погоджено, наступного року має розпочатися будівництво нового навчального закладу.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz