Заборонено в’їзд на центральну площу

V0q1oRHvvW4

У Василькові продовжують наводити порядок. 31 березня рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради було заборонено в’їзд автотранспорту на центральну площу Василькова. У такий спосіб місцева влада намагається боротися з незаконною діяльністю водіїв, котрі перетворюють центральний майдан Василькова на безкоштовну автопарковку.

Це вже друга спроба мерії навести лад на центральній площі міста. Ще до нового року міський голова Сергій Сабов зобов’язав комунальні служби встановити знак «в’їзд заборонено» на центральну площу та звернувся до працівників державтоінспекції з проханням навести порядок на площі. Але, за словами «даїшників», вплинути на водіїв їм не вдавалося, оскільки на центральну площу є кілька можливих в’їздів для автотранспорту, і через це не було змоги притягти до відповідальності порушників правил дорожнього руху.

центр

Центральна площа міста перетворилися на паркувальний майданчик

Після однієї з нарад у міського голови за участю усіх служб міста, було напрацьоване рішення виконавчого комітету, яким заборонили в’їзд на центральну площу міста Василькова для усіх транспортних засобів, окрім автомобілів спеціального призначення (автомобілів швидкої медичної допомоги, пожежної служби, міліції, служби інкасаці). Крім того, водіям транспортних засобів дозволений завіз товарів у заклади торгівлі, громадського харчування та до об’єктів побутового обслуговування, а також для вивезення сміття з центральної площі. Комунальним службам міста доручено встановити клумби на всіх можливих в’їздах до центральної площі, щоб у такий спосіб зробити неможливим в’їзд автомобілів з різних боків. Державтоінспекцію зобов’язано посилити свою діяльність на центральній площі та притягувати до відповідальності усіх, хто буде порушувати дане рішення міської влади. Штраф за порушення – 250-340 грн.

даі

На жаль поки що свідомість більшості автомобілістів Василькова на досить низькому рівні, а тому місцевій владі доводиться вдаватися до обмежень, встановлюючи покарання за порушення правил дорожнього руху. Сподіваємося, що ці заходи зроблять центральну площу нашого міста безпечною та доступною для людей.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz