Западинка: проблеми мікрорайону

В'ячеслав Знайда

В’ячеслав Знайда

У Василькові є такий район як Западинка. Це не тільки Западинський ринок, а й житловий масив, в якому проживає більше двох тисяч мешканців міста. В далекі часи цей мікрорайон підпорядковувався селищу Глеваха, але згодом Западинка стала Васильковом. Про цей район починають згадувати тільки в період виборів. Ще за часів Поповича було дуже багато обіцянок щодо покращення умов в цьому районі, але мери змінюються, змінюються депутати, а «віз і досі там». Після кризи 2008-го року Западинка стала зовсім нікому не потрібна. І по цей день мешканці мікрорайону залишаються зі своїми проблемами сам на сам.

Дороги, які будувались ще при Радянському Союзі, в занедбаному стані, вони не тільки не ремонтуються, а й не прибираються, особливо це відчутно взимку. Минулої зими в плані прибирання доріг від снігу вулиць Комарова та Польової навіть не було.

Освітлення вулиць відсутнє зовсім, і якщо в літку це мало помітно, то в осінньо-зимовий період це просто біда. При відсутності доріг, тротуарів, та ще й без світла переміщуватись по таким вулицям дуже складно.

Ще одна проблема – це перетнути вулицю Декабристів в районі 8-ї школи. Так, там є пішохідний перехід, але водії майже не звертають на нього увагу, в цьому місті просто необхідний світлофор.

Багатоквартирні будинки по вулиці Комарова потребують термінового капітального ремонту. В цих будинках та гуртожитках покрівлі як сито, фундамент ледь тримається, а у підвалах після дощів стоїть вода.

З дозвіллям на Западинці теж проблеми. Спортивні майданчики відсутні взагалі. Дітям, щоб пограти у футбол, доводиться йти на стадіон 8-ї або 9-ї школи, тож діти знову мають перетинати вулицю Декабристів. Дитячих майданчиків теж немає, за винятком майданчика біля будинку 72 по вулиці Комарова, та і той був зроблений руками самих мешканців.

Про такі проблеми можна дуже багато говорити. Я назвав лише проблеми мікрорайону, а до них ще долучаються загальноміські: перебої з водопостачанням, освітлення, проблеми з вивозом сміття.

На мою думку, щоб врешті-решт розпочати вирішувати проблеми Западинки, мешканцям потрібно об’єднатися та проголосувати за людину, яка тут живе і буде вирішувати проблеми нашого мікрорайону.

Громадський активіст В’ячеслав Знайда


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz