«Хвиля» повернулася

Сьогодні відбулося урочисте відкриття довгоочікуваного спортивно-оздоровчого комплексу «Хвиля».

Діти та учні спортивних шкіл займатимуться плаванням безкоштовно

Діти та учні спортивних шкіл займатимуться плаванням безкоштовно

Басейн «Хвиля» не працював більше п’яти років. Коштом обласного та місцевого бюджетів, а також за підтримки меценатів, тут було проведено капітальний ремонт. Близько 7 млн. грн. було затрачено на відновлення спортивно-оздоровчого комплексу. Зокрема, було реконструйовано чашу  великого басейну, де була тріщина, а також відновлено малий басейн, виконані фасадні та внутрішні роботи.

Хочемо зазначити, що  відновлення роботи басейну «Хвиля» для васильківців – важлива подія, адже це створює умови для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя. Чи не вперше за багато років у Василькові створено умови, які якісно поліпшують життя для кожного жителя нашого міста.

Під час ремонту басейну, нагальною проблемою стало питання опалення будівлі, а тому мерією було прийнято рішення щодо будівництва нової, автономної котельні, яка працюватиме з використанням енергозберігаючих технологій. Така котельня буде обігрівати школу №9 та спортивний-оздоровчий комплекс.

- Сьогодні питання енергозбереження є ключовим для міської громади, адже ціни на традиційні види палива, зокрема газ, стрімко зростають. Тому вкрай актуальним постає питання щодо пошуку альтернативних видів палива, – наголосив ініціатор реконструкції басейну міський голова Володимир Сабадаш.

Для школярів басейн буде безкоштовним

Для школярів басейн буде безкоштовним

У 2010 році газета «Європейське суспільство» в статті «Хвилю тримай» опублікувала розслідування наших  журналістів, які викрили  та зупинили спробу приватизації приміщення за заниженою вартістю. Три роки тому  приміщення лікувального-оздоровчого комплексу «Хвиля»  загальною площею 1,5 тис. кв. м було оцінено в 436, 9 тис. грн. На той час це була вартість двокімнатної квартири в місті. На 48-й сесії Васильківської міськради  11 листопада 2010 року  резонансне питання про передачу в оренду приватній особі лікувально-оздоровчого комплексу «Хвиля» тричі ставилося  на переголосування, але кожного разу не вистачало голосів. Тоді, завдячуючи  тиску преси та громадськості, депутати відмовилися підтримувати рішення про відчуження комплексу. Пройшло три роки,  з того часу у Василькові обрали нового міського голову, змінились і підходи до управління комунальним майном. 25 жовтня 2013 року  міськрадою  те ж саме приміщення було оцінено у понад 3 млн. 750 тис. грн.  «Комплекс “Хвиля” знаходиться на балансі міської ради, є власністю громади, і питання про його приватизацію не розглядатиметься», – пообіцяв міський голова.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz