Затримано “васильківського збочинця”

zboch
05 січня 2015 року працівниками Васильківського ГУ МВС затримано мешканця Василькова Купелського Є.І. якого підозрюють у протиправних діях щодо розбещення неповнолітніх у Василькові та Васильківському районі.
Раніше Васильківська міліція оголосила в розшук чоловіка віком близько 35 років який 8 грудня 2014 року бігав по вулиці Донбасівській в оголеному вигляді та демонстрував неповнолітнім статеві органи. Крім того, 12 грудня та 23 грудня 2014 року той же чоловік повторно вчинив протиправні дії які кваліфікуються, як розбещення неповнолітніх осіб.

Підозрюваний громадянин Купелський Є.І., проживає по вулиці Дніпрельстан у місті Василькові, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. На даний час вирішається питання щодо міри запобіжного заходу, за інформацією  газети “ЄС” попередні результати експертизи ДНК доводять вину  Купелського Є.І. у розбещенні неповнолітніх. Згідно ст. 156 Кримінального кодексу України, якщо його вина буде буде доведена судом йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 6 років.

 

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz