Завершується демонтаж аварійної школи

Завершується демонтаж аварійної будівлі школи №6

Завершується демонтаж аварійної будівлі школи №6

Наприкінці червня цього року навколо аварійної будівлі по вулиці Гетьмана Сагайдачного, 34 у місті Василькові було зведено паркан для безпеки мешканців прилеглих будинків мікрорайону Масив. На даний час роботи з демонтажу будівлі підходять до свого завершення. Паралельно відбувається розробка проекту нової будівлі. Редакція газети з’ясовувала обсяги фінансування даних робіт.

На території постійно працює спеціалізована техніка
На території постійно працює спеціалізована техніка та будівельники

Попередньо планувалося завершити демонтаж будівлі до 1 вересня 2017 року, однак у відділі освіти міської ради пояснюють, що цим планам завадила бюрократична тяганина. “Розпочати роботи вдалося лише після того, як було проведено тендер на проектно-кошторисну документацію та укладено договір із організацією, яка і проводить демонтаж. Все майно, в тому числі будівельні матеріальні, меблі , оргтехніка та комп’ютерне обладнання , яке виявилося придатним для використання після демонтажу, зберігається на спеціальному складі , і буде використане у одному зі інших об’єктів відділу освіти, там де є нагальна потреба”, – коментують у відділі освіти міської ради.

1

              Читайте також: Якою буде нова школа у Василькові

Згідно до проекту демонтажу, стара цегла та інше будівельне сміття планується використати як дренажну систему нового спортивного майданчика майбутньої школи, для цього відпрацьовані будівельні матеріали вивозяться на футбольне поле.

Такий вигляд зараз має спортивний стадіон школи на "масиві".

Такий вигляд зараз має спортивний стадіон школи на “Масиві”

Виготовлення проектно-кошторисної документації з демонтажу аварійної будівлі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 по вул. Гетьмана Сагайдачного, 34 обійшлася міському бюджету у 186 059 гривень. Переможцем тендеру на виконання вказаних робіт стало Державне підприємство “Науково-дослідна виробничо-технічна агенція “Стратегія регіонального розвитку”.

2

За інформацію сайту prozorro.gov.ua переможцем тендеру із виконання робіт по демонтажу аварійної будівлі у сумі  3,18 млн.грн. є ТОВ “Гранд Бьюті“.

За попередньою інформацію розробка проекту нової школи обійдеться міському бюджету приблизно три млн.грн. Будівництво нової будівлі орієнтовно оцінюється приблизно у 200 млн.грн. Ця сума для бюджету міста Василькова непідйомна, тому все фінансування по будівництву нової будівлі школи №6 буде здійснюватися із державного бюджету України.


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz