Зе-виборець Іван Сингаївський: «Я голосував не по приколу, а щоб отримати можливість реалізуватися в Україні та змінити життя людей на краще»

Зе виборець Іван Сингаївський

Зе-виборець Іван Сингаївський

Поки експерти та аналітики розбираються хто ж такі виборці Зеленського, а прихильники інших кандидатів образливо висловлюються на їх адресу, редакція газети «Європейське суспільство» поспілкувалася із виборцем кандидата «Зе» у Василькові.

Івану Сингаївському, 23 роки, він має вищу освіту у сфері авіації та інформаційних технологій, молодший лейтенант ЗСУ, вільно володіє трьома мовами, веде власний ютуб канал, захоплюється музикою та працює викладачем англійської мови в одній із приватних шкіл міста Василькова.


Іван, скажи, ти голосував по приколу?

Ні, я голосував за Зеленського не по приколу, це мій свідомий вибір. Я хочу отримати можливість  реалізуватися в Україні та змінити життя людей на краще. Все моє свідоме життя нині діючі політики обіцяють змін на краще, але я на власному досвіді переконався, що за їхнього правління цих змін можна ніколи не дочекатися.

Але ж ні Зеленський, ні його команда не мають політичного досвіду, виборці інших кандидатів дорікають молодому поколінню, що вони нічого не вміють, і не розуміються на політиці. У тебе є досвід  політичної діяльності?

По – перше, я швидко вчуся. По – друге, свій перший політичний досвід, я отримав у 2004 році під час «помаранчевого майдану»: мені тоді було 8 років, я був з батьками, але я дуже гарно пам’ятаю ту атмосферу та крики людей –  «Ющенко Так», саме  тоді більшість нинішніх політиків стояли на сцені майдану, і я запам’ятав те відчуття надії, яке було навкруги. Але у подальшому все своє життя, поки навчався в школі, ВУЗі, почав працювати,  я бачив лише розчарування людей і чув чергові обіцянки одних і тих же політиків. Тому мій життєвий досвід підказує мені, не вір старим політикам, саме тому я долучився до команди Зе у місті Василькові, і голосував за Володимира Зеленського. Тобто все моє життя і є мій політичний досвід.

Перший політичний досвід Іван Сингаївський здобув під час помаранчевого майдану

Перший політичний досвід Зе-виборець Іван Сингаївський здобув під час помаранчевого майдану

А ти готовий нести відповідальність за результати Президентських виборів та майбутні 5 років життя в Україні при  Президентстві Володимира Зеленського?

Я не тільки готовий, я цього прагну. Я сподіваюся, що в Україні запрацюють соціальні ліфти, що будуть створені рівні можливості для доступу людей до ключових посад в органах владі, сподіваюся, що зникне, або хоча б зменшиться корупція. Я хочу, щоб на керівні посади у влади люди призначалися за професійним принципом, а не за політичними квотами чи кумівством.

Ти особисто де готовий проявити себе?

Зараз я реалізую свої проекти  в інтелектуальній сфері: це інформаційні технології, музика, навчання, тобто це умовно бізнес сфера. Але на сьогодні я готовий і хочу спробувати себе і на держаних посадах. От наприклад, якби при Президентові Зеленському, Службу Безпеки України очолила така людина як  Ігор Смешко, я  хотів би спробувати свої сили в СБУ, щоб працювати  у сфері безпеки нашої держави, я відчуваю в собі сили і натхнення, закінчив військову кафедру та маю військове звання молодший лейтенант ЗСУ. Але при нинішній владі, якій я не довіряю,  це просто не можливо. Ми –  інше покоління людей, яке хоче жити і працювати  в цивілізованих умовах, за привалами, а не по поняттям чи по старому, як відбувається сьогодні.

Зе-виборець Іван Сингаївський присягає народу України

Зе-виборець Іван Сингаївський присягає народу України

Як ставишся до творчості Зеленського, КВН, квартал 95, серіалу «Слуга народу»? Як це вплинуло на твій політичний вибір?

В цілому до творчості Зеленського ставлюся позитивно, але КВН я не застав, серіал «Свати» не дивився. А от творчість студії «Квартал 95» та серіал «Слуга народу» дивився. Творчий та професійний шлях Володимира Зеленського  сформував у мене ставлення до нього, як до Людини, це розкрило для мене його людські якості. А от вже його передвиборча програма переконала голосувати за нього як за політика із людськими якостями.

Іван Сингаївський

Іван Сингаївський

Ти народився на зломі століть, відносишся до покоління Міленіуму ? Чим ваше покоління мілленіалів відрізняється від старших чи інших поколінь Українців?

Головне, ми не дивимося телевізор. Ми –  творці нового. Просто те старе, що не відповідає моїм  уявленням, перестає бути мною  затребуваним. На місце старого повинно приходити нове, – саме тому я виступаю за повну зміну системи управління країною. Старше ж покоління  хоче змін, але одночасно із цим боїться їх, що мені абсолютно не зрозуміло. У мене все просто, якщо комп’ютер починає погано працювати, найперше, що я роблю – це видаляю старе системне забезпечення, бо воно «глючить», і шукаю та встановлює, щось краще, щось новіше, що працює більш ефективніше та швидше. Саме так я розумію новий підхід до Української політики

Ти закінчив Національний Авіаційний університет за спеціальністю «комп’ютерна інженерія в сфері авіації» , а працюєш викладачем англійської мови, тобто працюєш не за фахом. Чому так?

По – перше, в нинішніх умовах за моєю основною спеціальністю просто немає роботи, у нас сфера літакобудування не працює. Ті ж посади, які гіпотетично є, вже зайняті людьми по блату, чи по знайомству, молодому фахівцю просто немає можливості потрапити у цю сферу за конкурсом.  По – друге, я люблю свою нинішню роботу, я займаюся улюбленою справою та приношу користь людям, оскільки допомагаю їм розвивати свої здібності. Сьогодні  для молоді – знання англійської мови, це великий плюс під час пошуку високооплачуваної роботи в Україні чи за її межами. Я переконаний, що вивчаючи англійську мову, люди інвестують в себе, а також і в Україну.

Твоя освіта та знанням мов, дає тобі можливість знайти високооплачувану роботу за кордоном. Чому ти досі не поїхав?

Я люблю свою країну, люблю своє місто, я хочу отримати можливість  реалізувати свої знання, навички та вміння в Україні, а  ще,- змінити життя людей на краще, саме тому я в команді «Зе», бо я за кардинальні зміни в Україні на краще. І без таких як я , це просто не можливо, адже цього досі не сталося.

Ти власник ютуб каналу «Hapsor», де ти під виглядом іноземця спілкуєшся із Українцями. В чому мета цього проекту?

Даний проект показує, наскільки важливо в сучасному світі володіти іноземними мовами, для того, щоб мати можливість розуміти один одного. Я взагалі не розумію людей, які акцентують проблематику на питанні мови. Для мене кількість знання людиною мов, говорить лише про рівень освіченості цієї людини. Але в той же час, це виключно право людини, якою мовою спілкуватися,  вчити чи не вчити іноземну мову. Питання мови –  це питання конкретної людини, але на жаль  сьогодні воно однозначно розколює суспільство та країну.

123

Як ти потрапив в команду «Зе» у місті Василькові, хто у Василькові «Зе»  лідер ?

Я не знаю, хто у Василькові лідер команди «Зе», навряд чи він взагалі є. По великому рахунку на виборах якийсь керівник руху «Зе» на місцях не потрібен. У моєму розумінні команда «Зе»  - це інноваційний політичний рух, це мережева партія нового покоління. У Василькові в команді «Зе» біля 1000 осіб, але ми жодного разу не зустрічалися, не проводили якісь збори. Кожен  із нас працює на результат по своєму,  а координуємо свою роботу з центральним штабом через засоби сучасних комунікацій. Тобто це нова система зв’язку між однодумцями, і вона показала свою ефективність навіть без лідера на місцевому рівні.

Що ти особисто плануєш робити далі для перемоги свого кандидата 21 квітня під час другого туру виборів?

Я впевнений у перемозі свого кандидата, але є вірогідність, що перемогу можуть вкрасти. Тому я планую зареєструватися спостерігачем, і контролювати виборчий процес, щоб не допустити спотворення результатів волевиявлення Українців та забезпечити зміни в Україні на краще.

Ти готовий до власної політичної кар’єри у майбутньому?

Зараз я готовий до всього, але про це ще не думав. Є багато інших сфер життя, де хочеться реалізувати свої здібності, якщо ситуація зміниться на краще.

49759091_221325725414207_8085550520569167872_n

 


Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити свій коментар вКонтакті


Залишити свій коментар FacebookЗалишити коментар

Где лучше обмен wmb на wmz